0 Flares 0 Flares ×

Aplikacja Moje Leczenie powstała w niewielkim zespole rozwoju i badań Connectmedica. To projekt który ma na celu zwiększyć efektywność naszego leczenia poprzez prosty zabieg – wsparcie w stosowaniu się do zaleceń lekarza. Czy wiesz, że co 10 Polak nie przyjmuje leków regularnie a więcej niż co 3 nie przestrzega zaleceń lekarza.

Poprawa stosowania się pacjentów do zaleceń jest ważniejsza niż postęp w medycynie. Rekomendacja WHO

Na telefony stworzono już wiele aplikacji przypominających o lekach. Ale ta jest unikalna. Po pierwsze ze względu na prostotę. Spróbuj sam. Lek dodasz szybko. Po drugie wygoda. Zobacz jak wygląda plan Twojego dnia i kalendarz. Po trzecie zwrotna informacja. Skonfrontuj się z wiedzą jak często zapominasz o leku. Popraw to, Twoja terapia będzie przebiegać lepiej. Efektywniej.

reklama_fb_mojeleczenie-IG-A-(SM3)

Aplikacja jest bezpłatna, i co ważne – nie zawiera reklam. Postanowiliśmy dostarczyć ją każdemu za darmo licząc, iż w ten sposób najlepiej wpłyniemy pozytywnie na zdrowie nas wszystkich.

Prywatność także była naszym priorytetem – w aplikacji nie zbieramy żadnych danych typu email czy numer telefonu. Współdzielenie recepty odbywa się poprzez tajny numer PIN. Wszystko po to, aby każdy z nas czuł się bezpiecznie korzystając z tej aplikacji.